| SmileLife a întrebat:

Spuneti-mi va rog si mie niste denumiri de programe unde pot sa-mi modific pozele cu efecte frumoase, va rog,

4 răspunsuri:
| Dolofănica a răspuns:

Tu ai deja o poză frumoasă de profil.♥♥♥ Eu m-am îndrăgostit. PS: sunt fată și am 8 ani.

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Eu unul consider Adobe Photoshop ca fiind cel mai bun. intr-adevar ai nevoie de un pc mai performant ca sa il folosesti pe acesta, insa este ideal. desi o sa ti se para foarte greu sa te acomodezi cu el la inceput, dupa ceva timp ti se va parea floare la ureche.

| AAMTeq a răspuns:

Be Funky si Picmokey

| Alex10Roxy a răspuns:

PhotoShop,PhotoScape, Picmokey, pizap