| TdsdfcelMaiStupid a întrebat:

Spuneti-va parerea... http://www.TPU.ro/......-profesor/

Răspuns Câştigător
| Kidda2 a răspuns:

Heii si eu sunt in clasa ca andrei.sh este ablsolut adv ca spune el
ii pune si la teza 10 si la teste tot 10 in fiecare an i-a iesit media 10 sh aveam poze ca ea cand umbla la catalog avem vreo 10 poze in zile diferite...sh videoclipuri sh inregistrari deci va dati sh voi seama ca fel d pers eh
sh domnu are vreo 50 d ani sh intr'o zi s-a inchis ca ea in biroul directorului sh erau singuri a tras jaluzele cand copii s-au dus la geam
ca sa nu vedem ce se intampla. cand andreea (fata despre care vb) a iesit din biroul directorului rosie la fata fara sutien si foarte ciufulita si toti copii au ras de ea ( e clasa a opta cu mine si cu andrei in clasa) si peste o saptamana s-a uitat totul toata scoala stia despre asta si nimeni nu mai vorbea cu ea.

3 răspunsuri:
| cryna a răspuns:

Nu e normal dar daca ai o profa prof bun si te lasa dar doar ca sati vezi notele e ok. pe noi ne mai lasaa dar nu sa modificam ceva laughingam vrea noi :-P

| AiEnmaa a răspuns:

Chiar nu mi se pare normal ca un prof de 50 de ani sa atinga fundul elevelor. Mai ales daca acea fata are numai note de 10 din parte lui. NU?

| Nicoleta a răspuns:

Nu e normal deloc