| madalinutza97 a întrebat:

. Sta un caine pe trotuar. Langa el un vas cu mancare. Cainele este sanatos si flamand, totusi nu mananca mancarea, din ce cauza?

2 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Asta e o intrebare capcana? Probabil ca, cainele ala e vip si nu mananca orice, poate e cainele pierdut al lui Lady Gaga! Poate cainele e la dieta si face bodydogfiness! In orice caz cainele ala are o problema de sanatate pe care tu nu o poti vedea in aspectul exterior! Daca e cainele tau du-l la veterinar sa il consulte.Sanatate!

| madalinutza97 explică (pentru Xpert):

Nu e cainele meu, era o intrebare de logica! De ce cainele nu mananca mancare daca e flamand? Obeserv ca nu ai citit bine intrebare deoarece in ea spune ca era SANATOS si flamandwinking