| 0x11111051 a întrebat:

Stai de ex. in autobuz/troleibuz/maxi-taxi cu prietena ta. Deodata vine unu care se vede ca merge la sala de sport de ani buni + se umfla cu diferite chimicate de se vad venele prin muschi, si incepe a pipai prietena ta.

Cum ai reactiona in acest caz?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aș fi băiat, aș avea încredere-n prietena mea și în reacția ei, care ar fi delicată și elegantă, de respingere tacită tocmai pentru a evita țigăneala.
În caz contrar, se numește hărțuire, iar cineva competent poate interveni.
Eu aș băga un ac în el să se dezumfle dacă aș fi prietena. și dacă s-ar putea laughing

| 0x11111051 explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca exista inca asa oameni happy

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca i se vad venele, inseamna ca foloseste chimicale? rolling on the floor

altu paralel cu sportul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ce fel de "prietenă" ar trebui să ai, oare, să se lase pipăită de toţi idioţii prin mijloacele de transport în comun?

| 0x11111051 explică (pentru anonim_4396):

Omule, asta nu ii istoria mea. Am gasit-o pe o fotografie pe un site de socializare. Si imi era interesant ce raspunsuri o sa primesc de la voi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0x11111051):

Nici n-am spus că ar fi vorba despre tine. Făceam doar o remarcă asupra acestei situaţii spusă de tine.

| bogdy2 a răspuns:

Un glont in cap si gata papa