| anonim_4396 a întrebat:

Statele Unite lovita de uragane. in Texas uraganul Hervey, iar Florida,Georgia, Carolina de Sud lovite de uraganul Irma. De asemenea insule din Caraibe si Cuba maturate de uraganul Irma. In Mexic cutremur de 8 urmat de aproape 200 de replici. Pe internet am citit despre 200 replici. La TV s-a spus 700... In fine.

Iar in partea de vest a Romaniei furtuna puternica care arata mai mult a uragan.

Ce se intampla? Oare vine apocalipsa?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu, nu cred ca vine asa repede... cate dezastre naturale de genul nu au mai fost chiar si in ultimul deceniu? Nu te gandi la asta. Chill

| HazelEyes77 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Multumesc mult pentru funda!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai e pana atunci

| GoldenZenith a răspuns:

Probabil. Oricum nu m-ar mira ca toate astea sa fie cauzate tot de mâna omului.
Și dacă ar veni sfârșitul, care ar fi problema? Nu ar mai reuși omenirea sa evolueze si mai mult? Pardon, sa involueze. Nu ar mai putea să apară alte genuri sexuale, oameni nebuni, pedofilii, necrofilii, abuz de animale, crime, războaie etc. Ce rău îmi pare. Lumea asta are un viitor așa frumos și vine apocalipsa, nebuna!

Răspuns utilizator avertizat