| DisforDeea a întrebat:

Statusuri mai nebune?thinking
. Ceva idei? Mskiss

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Dulce Sau Amara, Cuminte Sau Vulgara, Raman Mereu Originala!

Ca tine gasesc mereu in Recycle Bin. Ca mine nici pe Google.

Ma respecti, te respect, Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala, Ma ataci, ma apar, Ma urasti, nu te urasc. Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza pe mine nu ma defineste

[]~Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,~[; X]~ hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… ~[:.]~

-->>~Nu`mi pasa ce credeti despre mine, asa cum nici voua nu va pasa ce cred eu despre voi!~

Imi place ca noi 2 ne potrivim in gusturi! Tie iti place de mine si mie tot de mine

Cei care nu au loc de mine, sa stea inghesuiti.

Ma Uit La Luna, Te Vad Pe Tine, Ma Uit La Soare, Te Vad Pe Tine, Ma Uit In Departare, Te Vad Pe Tine, Da` Da-te Drq Din Fata Mea Odata!

___[]~[:*]~ CeI care` ma critica si Ma invidiaza ~[]~___Vor doar sa ma schimbe`___PenTru cA vad in mine ceea` cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[`]___

La inceput, nu-l iubeam, iar acum, il iubesc ca la inceput.

Sunt Ceea Ce Sunt, iaR DaCa aCeST LuCru` Nu eSTe De ajuNS pT CineVa, aCeL CineVa nu eSTe de ajunS pT Mne.

Asta`s eu si n`ai ce`mi face.Alta mami nu mai face. :p

T3 uItZi ca FrAiEru`n tReCuT__[]__si`ty dAi sEaMa cE`aI pIeRdUt__[]__CaNd Ma vEzY ZaMBiNd fRUmOs__[]__Yty dAi sEamA K eSti PROST__[]__ :X:X >: P

Tu` imi spui : " Esti prea` mica! " * ~ ~ * Mereu aud : " Cine? Asta` Mica? " * ~ ~ * Dar ai uitat ceva`: * ~ ~ *. Asta` mica te-a facut s`o iubesti asa cum e` ea... mica :* * ~

Multi spun " Te iubesc, nu ma uita ". Numai eu spun " Uita-ma de vei putea! ".

Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti?

|_[]_Nu Am ZiS Ca nu Te AuD, Am ZiS Doar kA Nu Te AsCuLT [], Tu Ma VoRbEsTy doar De rAu [], Nu aM TiMp De RaSuL Tau []. Am O TrEaBa ImpOrTanTa:Sa DeViN MaI FiGuRanTa__||_[!]_[:*]

Nu Mai Sunt Fetiţa Pe Care O Stiai Mai De Mult, Poate Nu ai Observat, De La Un Timp Am Mai Crescut, Acum Ţipa ca M`ai Pierdut! :-x`

Daca eu sunt subiect de barfa... Atunci tu esti o tarfa! Tu impotriva mea... Eu mereu deasupra ta.

Ce ii poti spune iubitului daca te supara: - Foaie verde stai cuminte ca o sa-ti daram un dinte!

Trandafir Roshu Inchis, Te Iubeste cine a scris`. Dar As Vrea Ca Cititorul, Sa Iubeasca Autorul.`

Baiatul e o fiinta,

ce doua inimi are,`

p una scrie IUBIRE`

iar pe alta TRADARE

Je m'appelle Vasile Mure Je veni de la padure Je gasi nevasta-n pat Se randez vous cu-n alt barbat Quand je preparai ciomagu' Mon amie sarise gardu' Il tombeau dans la urzici Sur son qr numai basici!

Dau 1. 000. 000 de euro pentru cei ce nu citesc acest status...cine e castigatorul?

FyTzE GeSTuRyY sH tUpEu asta E taLEntUL meu Pe EcRaN dA FOarTE bN o PRInteSA ajEA cA mN sTyu Sa'NvaRT toTUl pE loK doBOr pRosTY dinTR'uN fOk sunt FEtyta smeCHErita Hai fA paSI sH guRA mik

Te iubesc si te ador, ca pe-o roata de tractor.

Stiti de ce isi pune Olteanu ceasul in gura cand se culca? Ca sa ii miroasa dimineata gura a TIC-TAC!

Nu Ma SuPaR pE tInE...cA eStY mai UrAt Ca mine

De ce dupa ce face baie o blonda alearga in jurul dusului?

- Pentru ca pe sampon scrie wash & go

In scolile din ziua de azi; profesorii intretin tot mai des raporturi sexuale cu elevii. Profii ne *** la cap, iar pe noi ne doare`n c*r.

Brb.ma plimb cu barca prin fata blocului

BrB operez un purice la picior. săracul s-a accidentat la antrenamentul de fotbal

Brb! Mă dau cu sania în congelator.

Oglinzile nu pot vorbi... Dar ce noroc pe tine ca nu rad.

Daca pozele ar vorbi... ce crezi ca ar spune avatarul meu?

Nu mai stiu. :d ti-am dat cam de toate genurile. :d

Sper ca te-am ajutat.

Funda? :d

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dascalu_Anna_1999 a răspuns:

Sper sa te ajute :* :*!
Bby nu sunt jucaria ta,
Altele o sa te vrea! laughing rolling on the floorbatting eyelashes :* :* :*

| Dascalu_Anna_1999 a răspuns:

big grin. oh go on... Bby, bby ce ma fac cu tine?
Nu stiu...Bby,bby. :* :* :*
Bby, bby...
Ce ai ma?
rolling on the floor)