cami
| cami a întrebat:

Stau pe net, si ma plictisesc cronic. Spuneti-mi si mie, site-uri, jocuri, forumuri, orice, orice... Numai sa-mi acapareze atentia. Voi cu ce va mai umpleti timpul ( in afara de TPU) atunci cand stati la pc? Dati-mi si mie reteta voastra.

16 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu ma joc pe www.triburile.ro

sau mai citesc o barfa :)
www.cancan.ro
www.libertatea.ro
www.click.ro
www.adevarul.ro

mai vad o poza pe hi5.com
sau ma uit la Neveste disperate :P

| Gabry a răspuns:

Iti fac o dedicatie:
Asta seara-m amuti
Caci plictiseala ne-o darmat
Si pe toti ne-a transformat
Intr-un suc acidulat.
Facuta in 3 secunde, n-are cum sa fie perfecta:D
Si asculta melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=WqWxVoEH-o8&feature=fvst

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint atitea activitati in afara netului Cami ...Citeste,asculta muzica dar pentru tineretea ta as recomanda iesirile in natura cu prietenii sau singura pentru ca, zic eu, e pacat sa ratezi o astfel de toamna in fata tastaturii.

| alinutza_8657 a răspuns:

Pai iata eu de exemplu cand stau pe net stau pe site-urile astea:www.faces.md, skype, www.mail.ru si multe altele da mai mult stau in skype ce parere ai de astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu ma intereseaza unde o sa petrec revelionul si caut oferte, caut produse care ma intereseaza gen adidasi ghetutze, bratarele, pantofi, cizmulite, pantaloni, manifestari si serbari in Bucuresti, diverse retete alimentare, tip foarte mult nu am dar cam astea sunt cele care ma intereseaza, a, si documentare noutati stiintifice de orice fel.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Fiica mea se joaca Worldcraft, inainte juca Triburile. In plus poti gasi tutoriale care sa te invete sa faci ceva. Eu imi umplu timpul cu o carte buna, cu un film bun sau chiar cu un serial - dr. House, StarGate, Jordan... Pe vremuri cand aveam mai mult timp liber ne vizitam prietenii des si jucam jocuri de societate, spuneam glume. Mi-e dor de vremurile acelea. Fiica mea iese in oras, face poze, se plimba si merge cu prietenii la biliard... Nu poti sa te plictisesti chiar atat de mult. Oricum TPU ia o multime de timp si cred ca ai inceput si scoala... In plus ar trebui sa ai un hobby, ceva ce sa-ti placa sa faci si sa te informezi ca sa stii cat mai bine domeniul. Alege si tu ceva care sa te pasioneze o sa vezi cum timpul zboara pe negandite.

| Gregory a răspuns:

Salutare! Eu unul cuvântul plictiseală nu-mi mai apare de mult în vocabular. Culmea deşi ca şi "profesie" sunt şomer, timpul trece pe lângă mine foarte repede. Mi-aş dori ca ziua să aibă pe puţin de 4 ori mai multe ore decât are în momentul de faţă! Nu am neapărat o reţetă. Toate îmi vin pe moment sau îmi stabilesc înainte de a începe să-mi desfăşor activitatea. Când stau la calculator, în afară de TPU, mai intru uneori pe Romedic, ascult muzică, vizionez un film, încerc să aflu, tot de pe net, ce noutăţi mai sunt în domeniul muzical şi nu numai, lucrez la un program muzical, admir poze, verific mail-uri şi răspund la ele... şi nici nu-ţi imaginezi cum zboară timpul happy Sper să-ţi fie de ajutor toate aceste sfaturi. Numai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum reusesti tu sa te pictisesti pe net sad chiar nu esti pasionata de nimic?!?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc imi dau seama ca siteurile cu jocuri mi mse par un *** asa ca ascult melodie in timp ce mai vb pe mes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa dragoste: sunt sigur ca nu o sa te plictisesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.vreasatefut.com
www.placere.ro;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucurate de viata nu sta pe calculator iesi afara fa-ti un prieten du-te pe la rude iesi in parc fa curatenie fa poze nu sta ca viata se duce nu sta bucurate de ea ca e un darnemai pomenit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ies mult ies cu prietenii si atunci cand intru pe calculator mor de plictiseala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu www.staupe.net - faze tari, videoclipuri haioase, bancuri noi, filme noi, poze haioase, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un vibrator