| lolySsweet a întrebat:

Stiati ca enrique iglesias s-a casatorit si e posibil sa astepte un bebe?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da? Foarte bine!
Pa, pa.

| Narfundo a răspuns:

O e bine...eu care credeam ca e si ala vreun popo laughing.

| cornel a răspuns:

Nu ma intereseaza.Romania e sub ape.si tu.

| lolySsweet explică:

Pai romania e sub ape si a cui e vina, te anunt ca eu stau in cea mai afectata zona a tarii, iar eu sunt obtimista, cea mai buna rezolvare ar fi ...nu stiu mai exact dar exista.in plus eu stau la etajul 6, nu cred ca urca apa pana aici, iar pentru ceilalti cel mai bun sfat ar fi sa mearga la magzin si sa cumpere provizii si caramizi cu ciment, sa faca un zid si sa-l darame cand e sigura zona'winking

| girlemita243 a răspuns:

Nu este adevarat ca s-a casatorit si asteapta iubita lui anna un copil. asta spun paparazzi. in plus sunt stiri vechi de prin decembrie 2009.acum ar fi trebuit sa se pregateasac de nastere.