| Swabia a întrebat:

Stie careva cam cat ar costa un catel rasa Bichon?

Răspuns Câştigător
Laur
| Laur a răspuns:

Cu pedigree, carnet de sanatate +/- cip trebuie sa treaca de 800 de lei, altfel e putin probabil sa fie ok exemplarul...

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kathessa a răspuns:

Minim 200 euro.

| YLLL a răspuns:

O colega de-a mea are unul asa : http://www.caini-de-vanzare.ro/......001a65.jpg a primit. o de ziua ei, de la mama ei si a spus că a dat 16. mil pe el.

| Anca_6939 a răspuns:

Eu am vazut in carrefour si costau 10 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pe al meu am dat 15 mil...si bineinteles alti bani pe mancare.si alte porcarii. dar daca iti cumperi unu tr sa ai mare grija.se imbolnavesc ft repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am vorbit cu cineva si il da cu 500 euro...amu 21 de milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu unu pe 500 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala cu 500 lei de unde esti esti cumva din craiova sau contactati-ma pentru oferte de bichon francez la id:dory_gogoasa ori misu_fast

| BlueSummer a răspuns:

Eu am gasit cu pedigree, carnetel de sanatate, pasaport si microcip la 630 ron. Nu e corcitura, si-a luat o prietena.

| low.edit a răspuns:

Depinde si ce bichon .hmm de la 300 lei la 1200. ma bucur ca te-am ajutat.

| Beatrice_4558 a răspuns:

Eu am gasit de la 150 euro in sus! Dar daca vrei o corcitura, un bichon si un maidanez de exemplu, acestia pot fi adoptatii! Cerceteaza cateva site-uri si sa sperem ca vei gasi ceva pana la urma.Succes!

| Deyuu a răspuns:

Si eu vreau un bichon frise sau bolognese cine imi ofera?

| alinush_5879 a răspuns:

Buna depinde ce fel de caine iti doresti de exemplu unul fara pedigree (corcitura) il poti lua gratis unul cu pedigree costa in jur de 100-300 e mai depinde si de care bison vrei deoarece exista Bichonul Havanez, Bichonul maltese, bichonul cu par cret, Bichon mic tip leu, Bichon Bolognez.

| lovemy a răspuns:

Pai eu am unul si am dat 2 milioane pe el si e rasa pura (bichon havanez).

| Duta_Viviana_1982 a răspuns:

2mil cam asa

| Duta_Viviana_1982 a răspuns:

Cine stie din targ