| JustMeFlory a întrebat:

Stie careva cum pot ajunge de la Unirii, la Sos Pantelimon? Ce mijloc de transport sa iau? Va rog urgent!happy

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Metroul pînă la victoriei şi schimbaţi cu cel de iancului, coborîţi şi luaţi 330 sau 335 s-au tramvaiul 46 care merge pînă la cora pantelimon, s-au mai simplu de la unirii luaţi pe 104 care vă duce pînă la cora pantelimon fără să m-ai schimba-ţi nimic.

| gabriela a răspuns:

De unde vrei sa pornesti?

| Hombre a răspuns:

Tramvai 104 de la Unirii.

| JustStitch a răspuns:

Poti lua RATB 104 de la piata uniri duce tocmai in parcare la cora pantelimon happy