| bibitza a întrebat:

Stie careva maine la cat sunt extragerea biletelor pentru bac? si daca sunt in direct la tvhee hee? Bafta tuturor maine!

Răspuns Câştigător
| redbull a răspuns:

La 9 a. m. pe realitatea 80-90% sigur... si eu astept sa vad ce se extrage sa ii tr. sms la soramea big grin... SUCCES

5 răspunsuri:
| bibitza explică:

Gata pot dormii linistita laughing. mersi frumos redbull si somn usor tuturor :*

| SenZoru a răspuns:

Dimineata inainte cu 30 minute. circa ora 8. intra pe siteul radiou lui romania actualitati si uita te in grila de programe amice. baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt extragerile in directcryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica nu se mai fac publice nr variantelor extrasewinking decat dupa terminarea examenului la materia respectivawinking

| daniella_9169 a răspuns:

La partea 1 a fost varianta 88, partea a doua varianta 95 si partea a treia varianta 1 sad