| tal4556 a întrebat:

Stie cineva ce inseamna padaidi pa blije detka?

3 răspunsuri:
| AllyAlexandra20 a răspuns:

Ai vrut să scrii "pad idi pa bliže detka?"? În croată, asta înseamnă "cobori si te apropii de disc?" laughing Pentru mine n-are nici o logică, dar poate în contextul tău are, habar n-am laughing Oricum n-am găsit altă traducere.

| tal4556 explică (pentru AllyAlexandra20):

A pus un tip poza pe insta cu o peruca si o fata a dat comm cu asta laughing

| AllyAlexandra20 a răspuns (pentru tal4556):

Încă n-am idee la ce o fi vrut să se refere când a scris asta, dar na... Unele lucruri e mai bine să rămână sub mister rolling on the floor laughing