| Tyros a întrebat:

Stie cineva ce orar de functionare are Gradina Zoologica Timisoara azi 19 iunie 2020? Am sunat la numarul ce l-am gasit dar nu raspunde nimeni

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Programul de vară (între 15 aprilie şi 30 septembrie)
Marţi – Duminică – de la orele 10.00 la orele 20.00

dar azi ploua nu are rost si eu as merge daca nu ploua http://www.carpatzoo.ro/34-Meniu_-_Antet/69-Orar_de_func%C5%A3ionare.html

| Tyros explică (pentru RAY):

Am vazut si eu pe site acest program de vara dar as fi vrut o confirmare de la cineva care a fost pe acolo zilele astea sa ma asigur ca nu s-a schimbat de la toata nebunia asta cu coronavirusul.

| RAY a răspuns (pentru Tyros):

Vezi pe un grup pe Facebook de aunturi si intreaba ca aici din tm nu prea sunt multi