| Bi.Dam a întrebat:

Stie cineva cine o sa joace in Spider Man 4? Tobey Maguire, Zac Efron, Robert Pattinson sau Logan Lerman? Sau altcineva? Eu una sper sa ramana tot Tobey, deoarece stie ce are de facut.Zac Efron e un baiat frumos, insa mult prea linistit.Pe Pattinson nu-l vad, doamne fereste.de la vampir la paianjen.si Logan Lerman. e mult prea copil.Stiti? Iar daca nu, cine ati vrea sa joace?

2 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

As vrea sa ramana Tobey Maguire! Joaca cel mai bine dintre toti!

| CrystalAngel a răspuns:

Sincer nu stiu sigur, dar sunt zvonuri ca a ramas tot Tobey Maguire.