| Miriii a întrebat:

Stie cineva coafuri pentru par mediu ca m-am plik de coada de cal si de bentita pusa-n graba

Răspuns Câştigător
| ingerash_6577 a răspuns:

Poti sa iti faci o coada intr-o parte jos sau arata foarte bine o coada spic... depinde ce par ai

3 răspunsuri:
| Miriii explică:

Ms mult pentru raspunsuri!

| dolce_6727 a răspuns:

Buna Iuly sunt Ivona colega ta. Ai putea sa-ti prinzi parul intr-un coc sau daca nu-ti plc poti sa-ti prinzi cate doua clame in fiecare parte. Funda? big grin

| veryfunny_9675 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti faci o coada impletita sau ai putea sa ti-l lasi pe spate, un spic.:* Funda?batting eyelashes