| cata111222 a întrebat:

Stie cineva cum pot intra in grupul Junimea pe facebook?

Funda

4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

dezactiveaza-ti contul prima data apoi intra pe el schimba-ti parola in asfhsuhfouerhkcnjbvnckmskjfguhfdsrt si nu ti-o nota nici unde

la mine a mers

| iSwag a răspuns:

Pai eu am intrat cand era pe la inceput. Eh, acum deja "s-au ajuns" baietii... :/

Trebuie sa intri in "academie", apoi sa fii remarcat, apoi esti acceptat happy. E un fel de illuminati.

| AnimatedSignature a răspuns:

Trimiți cerere și aștepți să ți-o accepte cineva. Așa am intrat eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost eu dar am iesit. Am postat o imagine si am avut 800 si ceva de like-uri. :p
Ce trebuie sa faci este sa gasesti un membru al grupului si sa-l rogi sa te adauge.