| botosel a întrebat:

Stie cineva cum pot sa dau hide de pe profil la prietenei (facebook)? gen lumea sa vada doar familia si atat?

1 răspuns:
| Amy a răspuns:

Buna! Te duci la "Account"(Contul meu), apoi la "Privacy settings", apoi la "Conneting on Facebook" scrie "Control basic information your friends will use to find you on Facebook." dai "View settings" si apoi la "See your friend list" scrie "Everyone". Tu dai "Customize" si apoi Only me. sper ca ai facebook-ul in romana.