| Coloringthevoid a întrebat:

Stie cineva cum sa-ti maresti sansele de a castiga la piatra, hartie foarfeca.Prin trucuri ma refer si la trucuri psihologice happyDau funda.

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Uite aici niste informatii:

http://dini.ro/......fara-nash/

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Am vazut articolul dar ma intrebam daca aveti voi ceva mai bun.Articolul practic nu-mi spune nimic despre cum sa castig sad

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Probabil ai putea daca esti mentalist.

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Nu stiu ma gandesc ca la prima vedere e un joc de copii dar de fapt sa anticipat miscarea adversarului mi se pare imposibillaughing
Mai esti si frustrat dupa sad

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

E imposibil pentru tine, ca nu esti mentalist.

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Mentalistii au puteri paranormale sau e si asta un fel de stiinta?

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Nu stiu. Uite-te la The Mentalist.

| Coloringthevoid explică (pentru T0T):

Amuzant ca stiu serialullaughingEl a zis ca nu este o putere paranormala si ca doar observa mai atent lucurile happy.Si asta m-a facut curios.De asta am impresia ca mentalismul se poate invata.

| T0T a răspuns (pentru Coloringthevoid):

El zice. Dar nu prea e asa.