| Rose_2860 a întrebat:

Stie cineva cum salvez o poza pe care o am in webshots desktop? mai am poza doar acolo si nu pot sa o iau din webshots...

2 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Daca te referi la program, nu prea stiu cum e dar iti zic o metoda care functioneaza pentru orice xD

Deschide poza si fa un print screen iar apoi ii dai paste in Paint si dai save xD butonul pentru print screen in gasesti in dreapta tastei de sters xD deasupra sagetilor sus in colt xD printre alea: home/insert/... (explic in caz ca nu stii unde sa il gasesti xD )
Succes!

| adryano05 a răspuns:

Daca nu ai alta solutie, incearca cu Printscreen...