| Paaandaaa a întrebat:

Stie cineva cum se termina telenovela "cameleonii"?
dau fundahappy
daca stiti spuneti-mi si mie unde pot sa il vadhappy

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pai uite aici http://www.youtube.com/watch?v=sjgmWykRzX0
asta e partea 1...in stnga unde sunt mai multe filmulete gasesti si urmatoarele parti din ultimul ep;;) oriqm ca sa stii...Stapanul este Leonidas de fapt;;);))

3 răspunsuri:
| Paaandaaa explică:

Multumesc mult!:* Si iti dau o funditawinking

| anonima_5010 a răspuns:

Telenovela Camaleones se termina cand gradinarul il omoara pe Augusto Ponce De Leon cu pistolul iar Augusto il impusca cu pistolul. Francisca ramane cu Solange, ele se duc la cimitir unde sunt inmormantati leonidas si Augusto.Valentina ramane cu Sebastian impreuna. Are loc sfarsitul de an Francisca ii anunta pe Solange, Ulises, Bruno, Patricio, Betina Mercedes ca au absolvit. Ulises ii multumeste lui Solange, Sebastian, mamei lui pentru ca au fost alaturi de el.Canta melodia Camaleones, sunt toti fericiti si asa se termina telenovela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube happy