| ldeeutzal a întrebat:

Stie cineva cum te pot face membru la club penguin foarte simplu si repede fara sa platesti?

7 răspunsuri:
| Green a răspuns:

Da, se poate, are sora mea cont.
Deci, intri pe www.clubpenguin.com
Dai pe "Play Now", dupa "Create a new penguin", bifezi cele 2 casute, dai "continue" alegi numele pinguinului si culoarea, dai din nou "continue", iti alegi o parola, bagi e-mailul si dai "continue".
Astepti dupa sa primesti mailul, dai pe un link din mail, trebuie deasupra lui sa scrie ceva de genul: "click here to activate your account" si asta-i tot.
Sper ca te-am ajutat. :D :-*
Fundita?;;)

| Ama2001 a răspuns:

Greeen, e adevarat?

| Ama2001 a răspuns:

Mie nu mi-a mers ce a zis greeen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lunduti un progam care te face membru

| Marian™® a răspuns:

Cu un program de poate s-au pe 1iunie am auzit ca va fi un joc cine e non-membru si il castiga il face membru pentru. todeauna! dar atentie jocul are peste 50 de levele!

| mihhay a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti...

| juganaru a răspuns:

Cred cu un program...