| m_6429 a întrebat:

Stie cineva daca la Liceul Militar Campulung se fac inscrieri din clasa a 10-a?

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Trebuie sa treci acele probe. Sportiva psihologica si dai test la matematica si romana. Dc sa nu se faca inscrieri in a10a? Eu cred ca se face happy

2 răspunsuri:
| cucaracia a răspuns:

Ji eu vreau sa dau la liceu militar campulung da acum eu is in a8-a da ma mai interesez si daca aflu iti raspund la intrebarewinking

| biu_4440 a răspuns:

M:
1.Se pot face, la fel cum se face la orice alt liceu.
2. Te rog frumos, uite am sa fiu egoista si am sa iti cer sa nu ma lasi singura in orasu asta cu criminali astia! TE ROG, stiu de ce vrei la militari, dar nu e o solutie.Prin asta ai sa te inchizi si mai mult in tine si ai sa suferi.
Sper ca nu ai sa te superi.Tvb.