| stickylips a întrebat:

Stie cineva dc nu se mai schimba poza la avatar pe mess? nu stiu ce are...crying help

4 răspunsuri:
| VladDu a răspuns:

Incearca mai tarziu sa o schimbi sau incearca de mai multe ori. Mi se intampla si mie des. De obicei face asa pentru ca e prea mare imaginea.

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Nycy la mine nu se schymbastraight face de vre`o 2-3 zile...am reinstalat msgn dar degeabastraight face

| Danutsa. a răspuns:

Mda. si mie nu-mi mergeeeeeeee angry. cred ca trebuie sa ne schimbam idul. thinking mi s-a mai intamplat de multe ori. incearca sa-ti faci alt id si vezi daca merge :*. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma enerveaza tare messu' ala frate nu se schimba poza...