| SCUFY a întrebat:

Stie cineva de ce imi tot arata ca am zero puncte, mentionez ca aveam ceva puncte

9 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

E de la site. Când e prea populat (cred) arată tuturor 0 puncte. Se va remedia curând, nu te speria!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu ai pierdut punctele, se face reactualizarea pe site.
Așa se întâmplă la toți userii.
Pa, pa.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Îşi face refresh site-ul. Îţi vor apărea la loc în curând.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pierdut punctele, ci se recalculeaza din cand in cand! Ai sa vezi curand cate ai

| Aliyaa a răspuns:

Ti se recalculeaza punctele stai linistita vor aparea la loc si vor fi mult mai multe ca inainte!winking

| SCUFY explică:

Va multumesc pentru implicare

| cheloo74 a răspuns:

Oau! Ai pierdut punctele! Ce te faci acum fara ele? Sunt singura ta avere?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se reactualizeaza clasamentul, dar azi vad ca dureaza foarte mult.

| diana a răspuns:

Stai linistitakiss
Si mie mi se intampla...Nu pierzi punctehappy