| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce nu merge facebook?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nimeni nu stie dar eu presimt ca...vine sfarsitul lumii ! big grin Mai luati si voi o pauza de la facebook ! Am inceput sa ne organizăm viața prin e-mail-uri și rețele online, fără să realizăm că aceia care dețin giganții internetului, Facebook, Google, Yahoo, Twitter, pot râde de noi printr-un simplu clic, cu care să șteargă tot ce noi am salvat și pus deoparte de-a lungul vremii.
Pana la ora actuala au fost confirmate urmatoarele tari in care Facebook este picat: Egipt, Romania, Emiratele Arabe Unite, Franta, Marea Britanie, Italia, Croatia, Grecia, Nepal, Srilanka.

Misterul este cu atat mai mare din cauza tacerii oficialilor Facebook care nu au confirmat nici una din ipotezele ce stau la baza acestor probleme.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Http://ro.news.yahoo.com/......00859.html
Problema asta a fost acum ceva timp, acum ar fi trebuit să meargă şi la tine.

| betibeti50 a răspuns (pentru QuadruplePersonality):

Acum merge, multumesc mult pentru raspuns.

| Marcu_Americanu_1982 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu