| justme_6565 a întrebat:

Stie cineva de ce nu s-a mai difuzat aseara Narcisa Salbatica? M-am uitat si pre program si nici azi nu e big grin

3 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Probabil Narcisa porno se difuzeaza dupa ora 23 laughing Ce ghinion pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am patit la felll pakat ca nu a fostt

probabil ca in vacantaa nu il daaaabig grin sper ca nu s-a terminatttt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu...nici la mine nu a fost nici ieri nici alaltaieri... Poate s-a terminat, poate iau schimbat programul, sau are vacanta big grin, cine stie big grin