| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de pe ce site pot sa descarc muzica hip-hop da in afara de fisierulmeu.ro? Si daca vreti va dau si porcaria aia de fundita

4 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Poti sa descarci direct de pe Youtube, intra aici:

http://www.video2mp3.net/

P. S.: Nu am nevoie de fundita, ti-am raspuns pentru a te ajuta!

| Africanwitch a răspuns:

Oh da, e haios.
Asculta Keny Arkana, o cantareata franceza ce rapuieste chiar ca lumea. Imi place la nebunie de ea!

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Nu ascult hip hop dar mi-a placut foarte mult faza cu "daca vreiti va dau si porcaria de fundita"big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hip-hop france nu am incercat doar romanesc, american si am ask si rus da am ras cu lacrimi.