| viseuitate a întrebat:

Stie cineva de unde as putea face rost de pietre darfara sa le cumpar in afara de(sa bat metine, sa le cumpar)?

1 răspuns:
| Momo_4574 a răspuns:

Pai mai sunt de astia care dupa ce sparg un metin si le cad pietre gen pitulare +0, le arunca pe jos. ia tu daca ai asa mare nevoie de pietrestraight faceca altfel de pietre nu cred ca primesti de pomana.Si cel mai bine ar fi sa spargi uh metinele sau strange bani si cumpara laughingnu fi lenes/lenesa big grintreci la treaba!