| Verdunkleten a întrebat:

Stie cineva o alta metoda de a face tatuaje? In afara de cea originala, cum se face la saloane. happy

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Tatuaj prin intepaturi, prin cicatrici, ulceratii/arsuri, scarificatii happymetode vechi care nu se folosesc in zilele noaste, poate inca la salbatici doarlaughingdeoarece sunt inestetice si realizate intr-un mod groaznic straight face...deci alta tehnica mai simpla si mai buna decat cea folosita in saloane nu e happy

| Vizitiul a răspuns:

Si eu mi-am facut 4 tatuaje, dar numai 1 dintre ele este facut la salon. Ai nevoie de o coarda de chitara, un motoras, tus, si un pix (din care scoti tubul cu pasta si bagi coarda de chitara). Problema e ca trebuie sa-l bati de 2-3 ori pentru a avea claritate. Spor la treaba.

kratos
| kratos a răspuns:

Poti sa-ti pui tatuaj temporar.

| vilmaristul a răspuns:

Abtibilduri de la gumele de mestecat!
nepotelul meu e plin de ele