| JoJo a întrebat:

Stie cineva pe ce site as putea gasi si eu intregul album (tatuajele facute de el) al lui Ami James?big grin
pls...Ms anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Roxana_6190 a răspuns:

Http://www.starmania.ro/star/ami+james_jrno.html tatuaje(numai tatuaje) nu stiu unde gasesti dar daca te intereseaza Ami James sunt foarte bucuroasa ca mai exista oameni careia ii place de el!(si mie imi place) si de pe acest site m-am documentat despre el http://www.starmania.ro/star/ami+james_jrno.html

3 răspunsuri:
| JoJo explică:

Multumesc frumoshappy
Da...imi place f.mult Ami Jamesbig grin E un artist super.

| fabogov a răspuns:

Http://tlc.discovery.com/fansites/miami-ink/artistsareas/ami.html - cred că este exact ce cauți. Succes.

| JoJo explică:

Ms big grin
pacat ca am dat fundita dejahee hee urmatoarea e a tatongue