| Lory_1630 a întrebat:

Stie cineva un fenomen straniu? Dau funda! Thanks!

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Deci la mine in constanta este un hotel numit hotel Intim. Acum multe decenii era foarte popular, chiar Mihai Eminescu a stat acolo. Insa acum este un loc al terorii, pana si cand treci pe langa el te iau fiorii. Se zice ca odata era o fata bolnava de leucemie care a murit acolo. Ea neavand familie, au inmormantat-o cei de la hotel si i-au pus lucrurile in beci. Acum in camera ei mai apar lucruri si se vede silueta ei in hotel. Hotelul este langa casa cu lei, alt loc plin de poovesti si fenomene stranii. Te invit sa vizitezi Constanta si sa arunci o privire prin zona

Funda?

4 răspunsuri:
| LetyKaty a răspuns:

Pai...Olandezul zburator sau fantoma Iuliei Hasdeu ori fenomenu acela din Siberia cand s-au inregistrat sunete din iad

| Daniel123 a răspuns:

Bilele luminoase din curent electric, poti gasi informati aici : http://www.rufon.org/video/antena1-fulgerglobular-ROBU20051027NL.avi e un clip cu un reportaj despe ele