| MaxiValau a întrebat:

Stie cineva un program prin care poti sa pui unei melodii, o poza?
ps. vrea sa o pun pe youtube, dar trebuie neaparat videoclip
funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai usor program pentru ce vrei tu este PICASA pe care il descarci de aici!
PICASA 3.8 - http://picasa.google.com/thanks.html Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze. Deschizi programul click pe CREATI (stanga sus)->un film->din selectia ->aici incarci si melodia si poza. Succes!