| UnOmPrietenos a întrebat:

Stie cineva un server de mc(minecraft)? Asi vrea sa fie in 2(playeri)...Adica sa ma joc in 2 playeri si sa construim impreuna.Please.Cine stie rog sa puna un commentariu(raspuns). Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| rodasa a răspuns:

Da dar serverul e prin hamachi
id hamachi:rodasa server
pass:rodasa
id server:5.2.22.120

| Gabonne a răspuns:

Am eu server daca vrei sa jucam.

| Bucel_Catalin_1985 a răspuns (pentru Gabonne):

Gabonne joc eu cu tine skype Gamerulcata2

| Myky1998 a răspuns:

Uite de la mine poti lua datele de aici la cel mai tare server de minecraft pe care l-ai vazut!;) www.mc-element.hitforum.ro de pe acest forum poti lua datele si sa incepi un joc cat mai frumos :D! te asteptam!