| Ensiferum a întrebat:

Stie cineva unde gasesc inregistrarea emisiunii lui Lucian Mândruță de pe digi Fm in care vorbea la telefon live cu un preot Romano Catolic despre pocaiti si povestea ca sunt spalati pe creier si exagereaza cu religia?

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Intreaba la radio.
Le spui data la care a avut loc emisiunea pe fm si poate te vor ajuta.

| Steregoi a răspuns:

Si preotul romano catolic nu exagereaza cu religia lui precum pocaitii? Ateii spun ca nu se complica insa de fapt se complica cu misiuni spatiale in speranta ca vor coloniza planeta Marte cand de fapt Dumnezeu a amenajat doar planeta Pamant pentru a fi locuita de catre oameni.

| Ensiferum explică (pentru Steregoi):

Vruiam sa asculti si tu inregistrarea din emisiune. Chiar nu vorbea despre religie, prezentatorul ateu fiind il ataca din toate partile dar omul chiar isi vedea de treaba lui si vroia sa vorbeasca despre subiecrul emisiunii.

| Steregoi a răspuns (pentru Ensiferum):

Si ai gasit inregistrarea?

Botezul in cada de unul singur e mai simplu decat cu un preot sau cu alt om.

| anonimaalee29 a răspuns:

Daca nu gasesti pe yt nimic despre asta te poti uita pe ghidul de programe poate apare in reluare.