| Danutz_4269 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi in Galati o firma ieftina cu artificii exterioare,o firma ieftina cu limuzine, un moment artistic ieftin si frumos si invitatii ieftine pentru o nunta?

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

De ce nu cauti pe langa Galati? Sau in Tecuci. happy

| Wøodenpints a răspuns:

Tu vrei să-ți faci nuntă cu 10 lei?
Deja îmi vine să vomit după ce ți-am citit întrebarea. Cauți tot ce-i mai ieftin, însă vrei limuzină, artificii și moment artistic la nuntă.
E ca și cum ai căuta cel mai ieftin palat.
Vrei să simulezi că ai mulți bani, făcând o nuntă care să arate ca una de oameni cu mulți bani, dar întrebi de cele mai ieftine chestii. Jalnic și penibil.

| Danutz_4269 explică (pentru Wøodenpints):

Woodenpints daca nu stii sa dai un sfat macar tineti naibi gura aia ca numai rahaturi vorbesti.Ce te... grija ce vreau eu sa fac.Fiecare face ce vrea si ce ii place in limita bugetului pe care il are.De asta se duce si tara asta la vale ca e plina cu de-al de tine.