| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde pot vedea Fox Life online? Este un program de televiziune. Sau daca nu, cum mi-l pot "instala" pe TV? Mentionez ca am receiver Digi. Mersi!

1 răspuns:
| Rayyy a răspuns:

Din păcate, postul Fox Kids nu mai transmite de mult timp, de prin 2004, când a fost înlocuit de Jetix şi ulterior de Disney Channel.
Tuturor ne e dor de vechile desene care practic ne-au 'făcut' copilăria, de aceea îţi recomand site-ul www.desenele-copilariei.net
Vei găsi aici majoritatea serialelor animate de pe Fox Kids.