| MicheilaMicheluzta a întrebat:

Stie cineva unde se afla vreo scoala de moda sau de dizaineri?star

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Buna! Liceele care au profilul "Textile si pielarie". Acolo se fac haine si chestii din astea, daca vrei sa devii designer.winking
Sper ca am putut sa te ajut.

| alice.twilight a răspuns:

Scoala de dizaineri nu e.este doar de designeri. universitati sunt in alte tari, ca Italia, franta, anglia. Daca te refereai la licee, sunt liceele de arta...si acolo inveti sa faci schite la haine, si alte chestii.happy @eXtreme21 nu stiam ca la liceele cu profilul textile si pielarie inveti sa faci haine laughinglol de ce nu inveti sa faci haine si la un liceu de arte? daca nu scriai...filozoafa ramaneai laughing!

| bogz a răspuns:

Cred ca ai avea nevoie de o scoala de Limba romana dupa cum se vede.