| Andreeame21 a întrebat:

Stie cineva unde se fac cursuri de frigotehnist?
Incerc sa imi ajut un vecin, vrea sa deschida un service si are nevoie de acte pentru a incepe treaba.Merci mult

Răspuns Câştigător
| cristina_4037 a răspuns:

Http://www.ghidul.ro/domeniu/frigotehnisti-cursuri-1862,
sper sa iti fie de ajutor :*

10 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Caut si eu tot pentru Cursul de Frigotehnist,pentru sotul meu dar vreau numai la clasa ing, Olteanu Mircea stie cineva unde mai preda, exclus ASSD.

| Cristi75 a răspuns (pentru Danutza27):

Pina la urma ai gasit? A facut scoala la ce firma, pe cine a avut profesor? A reusit sa se angajeze? La ce firma lucreaza sotul tau.

| Cristi75 a răspuns (pentru Danutza27):

Pina la urma ai gasit? La ce firma a facut cursurile? A reusit sa se angajeze?

| Andreeame21 explică (pentru Cristi75):

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ASSD BUCURESTI calea floreasca nr. 19 et 1; tel:0212 315 175; 0729 517 217; e_mail assdbucuresti@yahoo.com; cursuri@calificare.com

| Urzi23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspuns anonim:

ASSD BUCURESTI calea floreasca nr.19 et 1; tel:0212 315 175; 0729 517 217; e_mail assdbucuresti@yahoo.com

Urzi23 a raspuns cu intelepciune:

ASSD BUCURESTI =CIUCIU, acum scot pe banda ANALFABETI FUNCTIONALI :)) http://ro.wikipedia.org/wiki/Analfabetism_funcțional.
ASSD BUCURESTI este fix CIUCIU au plecat inginerii au angajat numai cioclasi sa predea.Nu recomand
Au niste sali amarite fara aer conditionat, iarna mori de frig ca au centrala stricata. CIUCIU conditii moderne, sala este de 12 oameni cu scune rupte, cica sunt moderni :)). CIUCIU videoproiector ca este la reparat si au tabla cit masuta de la televizor =)).
ASSD scote acum numai analfabeti functionali cu diploma =)) si carte ciuciu.Calculatoare la ASSD CIUCIU

Vrei sa faci carte http://www.cursuricalificare.com/curs-frigotehnist.php

Vrei analfabet functional tip ASSD BUCURESTI =)) : fugi la ei pe calea floreasca nr.19 et 1; tel:0212 315 175

| Cristi75 a răspuns:

Eu zic sa faci cursul de frig la formarepuls eu am terminat de paste si am facut carte nu gluma.vad ca lumea buna este adunata in lata parte
Dupa 1 luna am gasit de munka si leafa este mica dar am ce lucra si mai iese cite ceva pe linga.nu vreau sa stric postul ca am tras 2 beri dar vad ca lumea buna este pe altundeva
http://www.tpu.ro/......autata-si/

| cursuricalificare a răspuns:

Buna Deea,

Cursuri de frigotehnist se fac la centrele de formare profesionala. Un astfel de centru suntem si noi: ASSD. Suntem printre singurii care organizam acest curs la nivel national si la nivelul Bucurestiului. Am vazut ca ai primit mai jos raspunsuri cu datele noastre de contact. Ce trebuie sa stii insa este ca acest curs dureaza 4 luni si costa 700lei *(platibili in 4 rate). Diplomele sunt eliberate de Min. Muncii si Min. Educatiei si sunt recunoscute la nivelul Uniunii Europene. Iti poti anunta vecinul ca de anul acesta poate urma la ASSD un curs de electrician gratuit, pe langa cel de frigotehnist de care te interesezi tu pentru el. La fel si tu, poti urma un curs de calificare gratuit. Pentru mai multe detalii te invitam la sediul nostru din Calea Floreasca nr. 19, sau sa vizitezi http://www.cursuricalificare.com [actele necesare la inscriere sunt: BI/CI, certificat nastere si ultimul act de studii (minim 8 clase)]