| Dee_9331 a întrebat:

Stiti acel sentiment? Cand tot ceea ce vrei sa faci este sa ajungi acasa, in camera ta, sa inchizi usa, si sa cazi in pat. Cand vrei sa lasi afara tot ceea ce ai tinut in tine toata ziua.Acel sentiment de disperare. Cand esti obosit de tot, cand esti obosit de nimic.Cand vrei doar sa ai pe cineva langa tine si sa-ti spuna ca totul este ok, nu sa te intrebe ce ai patit. Dar nimeni nu este acolo. Tot ceea ce sti este ca trebuie sa fii tare pentru tine. Dar esti obosit, obosit sa fii puternic.Doar odata vrei sa fie usor. Sa fie simplu. Vrei sa fi ajutat si sa te simti in siguranta. Dar sti ca nu va fi asa. Dar tot speri, tot iti doresti asta. Si stai, si lupti cu lacrimile din ochi. Tot lupti. Il stiti? Voi ce faceti cand il simtiti? Eu una ascult asta: http://www.youtube.com/watch?v=n29b8NvpN2g sau Bitza-Memento mori.

2 răspunsuri:
| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns:

Poi, ascult muzica ca cea din exemplul tau, cu castile ca sa nu auda parintii, incerc sa ma linistesc spunand ca si maine este o zi, poate nu va mai fi asa de rau, orice ar fi nu ar trebui sa renunti din cauza la ce cred si spun altii, poate ca ceilalti ne vor doar raul, singura persoana care ne intelege suntem chiar noi, rar gasesti pe cineva de incredere, eu intotdeauna mi-am tinut sentimentele pentru mine, iar cand am plans nu a stiut nimeni, si nici nu va sti, e bine sa ne descarcam, si sa incercam sa gandim pozitiv...

| Element25 a răspuns:

Cand am o stare de plictiseala ascult Guess who-E plictiseal...Dar cand vine vorba de tot felul de chestii din astea mai putin placute(cearta cu pr mea cea mai buna din chestii banale in cazu meu) sau tot felul de rahaturi din astea ascult ceva muzica de la Black Veil Brides si ma simt mai bine...Sau daca vreau sa-mi revin ascult ceva gen: JJ Demon,Dot Dot Curve si Brokencyde, Bmth, Asking Alexandriatongue