| princebarbie11 a întrebat:

Stiti am 13 ani si as vrea sa vad filmul The Human Centipede, dar am auzit ca este ultra, mega laughing infricosator, si am o anumita retinere. Voi ce ziceti? Funda!

Răspuns Câştigător
| LeeJiEun a răspuns:

Te poti uita cand vrei dar fa ca mine.Sa nu te sperii, puneti maine la ochi si uitate printre degete.Nu te vei speria asa pentru ca nu intra prin gaurile degetelor fricalaughingBafta. fundita?big grin

2 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

Am uitat ceva scue...the humman centipede il am pe dvd nu e infricosator delooooooooc.e doar scarboswinking

| Emanuellaa a răspuns:

Uita-te fara retinere (asta daca nu are limita de varsta, normal!) Te va ajuta sa te maturizezi si sa poti vedea si filme mai ingrozitoare! Am si eu o intrebare:care este limita de varsta la Piratii din Caraibe 4? Spune=mi te rog ca trebuie' sa merg Sambata asta la ziua unui coleg! Trebuie sa mentionez ca sunt inalta de zici ca am 14 ani, dar eu am doar 11.Please,help! Funda!