| KinderPinguii a întrebat:

Stiti ca miley cyrus are mai multi frati, eu am id-ul la o sora de a ei mai mica, id-ul ei este girlrockcyrus si se numeste Noah Lindsey Cyrus.

Răspuns Câştigător
| Alii a răspuns:

Da stiam.

Miley Cyrus s-a născut pe 23 noiembrie 1992[8] la Nashville, Tennessee. Părinţii ei sunt Leticia „Tish" (n. Finley) şi cântăreţul de muzică country Billy Ray Cyrus[2]. Miley are 5 fraţi şi surori. Cei mai mari sunt Trace şi Brandi Cyrus, copiii lui Tish născuţi dintr-o relaţie anterioară, pe care Billy Ray i-a adoptat când erau foarte mici.[9] Trace este vocalistă şi chitaristă în trupa Metro Station[10], iar Brandi a fost chitaristă în trupa lui Miley în concerte, apoi a format o trupă cu starul Megan Park din The Secret Life of the American Teenager[11]. Miley mai are un frate mai mare, Christopher Cody, dintr-o relatie anterioara a lui Billy Ray[12]. De asemena mai are un frate, Braison, şi o soră mai mică, Noah, actriţă şi nepoata politicianului Ron Cyrus[12].
Parintii ei au botezat-o Destiny Hope (engleză: destin, speranţă) deoarece credeau că va realiza lucuri mărete când va creşte mare[2]. Porecla ei a fost „Smiley" apoi „Miley" deoarece zâmbea foarte mult când era copil[2]. Ea a absolvit Heritage Middle School, unde era majoretă[14]. În prezent ea merge la şcoala Options For Youth (Opţiuni pentru Tineret)[15] şi, în timpul filmărilor, face meditaţii cu un profesor privat[16]. Miley a crescut la ferma parintilor ei de lângă Nashville unde merge regulat la biserica The People's Church

si faza cu id.nu cred ca este Noah.sunt fanii oh go on. sau doar niste cretini care isi bat joc

19 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Um... Ok, nu stiam ca are mai multi frati, atat ca are doua surori.

Răspuns utilizator avertizat
| thegreatgatsby a răspuns:

Sa mori tu

| usernamealy a răspuns:

Hahastraight face

| Ramona_5995 a răspuns:

Si care i intrebarea? raised eyebrows

| Anutza2610 a răspuns:

Miley cyrus mai are 2 surori si 2 fratiwinking

| Muffins a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| RwoarrxKandii a răspuns:

chatterbox nimanui nu-i trebuie id unei pitipoance turbate laughing asa ca... pa oricum nu-i ea...

| RwoarrxKandii a răspuns:

Pe bune? sa fie asa? doamne tu habar n-ai ce face asta pe scena! scrie:miley cyrus shaking her ass si vezi tu...

| KinderPinguii explică:

Sunteti 100% FRAIERI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha informatia aceasta o so scrii pe caietul de teme pe care oricum nu-l deschid si binerinteles il arunc pe fereastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am id-ul unei surori si a unui frate super frumos cu care ies des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu dar stie cine cineva ca face asa ca sa fie mai bogati sa apara mai mult la tv! Asta este treaba! PAPA MULTA BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu e asta! Si eu am id ei si mi-a dat web si microfon! este super! Am vorbit si cu Miley si iti da web cat vrei! id ei e: c.noie@yahoo.com si mi-a spus ca familia ei si cu ea nu sunt acasa sunt in Detroit pentru un film si ca se intorc acasa in Noiembrie pe data de 1/11/2010! Si ca desertul preferat al ei pe care il face miley sunt prajituri cu ciocolata si crema! si ca familia ei ii spune ei Noie! ESTE SUPER COOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 2 surori 3 frati o mama si un tata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cultura voastra generala miley cyurs are o sora mai mica si un frate mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cultura voastra generala miley cyurs mai are o sora mai mica si un frate mai mare atat...

| fanmileycyrus a răspuns:

Pei si intrebareaaaaaa