| alecs871 a întrebat:

Stiti care este obiectul din casa unui om cu cei mai multi microbi (nu toata lumea are acel obiect)? Un mic indiciu : este foarte aproape de voi in acest moment. Raspunsul dupa cateva pareri date de voi.

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Tastaturawinking am vazut intr-un documentarwinking adica calculatoru ca il folosim f deswinking

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Avand in vedere nivelul foarte scazut de inteligenta pe care-l posezi in comparatie ce nivelul ridicat de inteligenta a celorlalti, normal ca a fost usoara intrebarea.

lolita
| lolita a răspuns:

Tastatura are mai multi microbi decat un veceu public, cum cei mai multi microbi se depoziteaza sub ungii, cand atingem tastatuira se planteaza acolo.

| ViVi a răspuns:

Tastatura laughing?

| alecs871 explică:

A fost chiar asa de simpla intrebarea? sad

| fevrier a răspuns:

Cred că şi şoriceul are foarte mulţi microbi, nu numai tastatura.