| GulDan a întrebat:

Stiti cazul acela infiorator care un adult parca a murit decapitat de un tren si corpu sau capu a ajuns in constanta i-ar celalat a ramas acolo...nu stiu Daca puteti sa-mi dati mai multe informatii despre acest caz.Mersi!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi stirile de la ora cinci...
Nasol e ca a murit, asta trebuia subliniat.Ce s-a intamplat mai departe cu corpul lui, sunt doar detalii salivoase.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce e nasol că a murit un om care a crezut că dacă scoate capul de pe geamul unui tren în mers nu va păţi nimic? Nu pot să cred că era un om inteligent, şi deodată s-a hotărât să facă asta.
Selecţie naturală, un idiot în minus.

| GulDan explică (pentru Wøodenpints):

Totusi sa nu exageram...Dar vad ca sti stirea imi dai un site ceva daca stii?

| Wøodenpints a răspuns (pentru GulDan):

Nu nu ştiu ştirea. Eu nu citesc astfel de ştiri cretine unde îmi arată cât de dobitoci sunt unii pentru ca eu să măsimt bine cu propria persoana pentru că nu-s ca ei.
Şi n-am exagerat nimic. Cineva care-şi scoate capul pe geam în timp ce un tren se află în mişcare, clar merită să moară.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Dupa cele spuse de tine, nu pot decat sa trag concluzia tarii in care traim..."i se putea intampla oricui".

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu i se putea întâmpla oricui. I se putea întâmpla doar cuiva care scoate capul pe geamul unui tren în mers.
Nu pot decât să mă bucur când aud astfel de veşti. Oricum individul făcea umbră degeaba dacă a avut geniala idee să facă asta.