| LeonHARD a întrebat:

Stiti cumva cum sa bag sims 2 pets in sims 2.Il instalez dau pe el scrie EA arata filmul intr-o si imi da o eroare unde nu scrie nimic.Gresesc undeva? Sims 2 imi merge deci nu cred ca e din insuficienta performantei.Ambele Sims-uri sunt in format iso si le instalez cu daemon tools. Daca stiti un site unde imi arata pasi ce trebuie sa fac.Astept raspuns.MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| 334499 a răspuns:

Ai pus si crack-ul? tongue

3 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Ai ramas cu ambele imagini montate?

| LeonHARD explică:

Da am pus si crack-ul :-p aceas problema.

| LeonHARD explică:

Da normal lasa nu mai conteaza am reusita sa il repar.mersi oricum