| mihaela blondina a întrebat:

Stiti cumva niste smiley-uri noi pentru yahoo messenger? de unde as putea sa le iau

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la minewinking. baga id gaby_dragutza71 sh i un program de smiileuri dinalea noi i sooooooper X:X:X: baga id sh mai vb :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pffffffffffff... DA stiu daca vrei iti tr eu adresa mea de mess e white.killer42winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat odatha oe un SITE dar a fostha akhuma catheva saptahmanhi sai din pakhathe nu mai shyu siteul :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat odatha oe un SITE dar a fostha akhuma catheva saptahmanhi sai din pakhathe nu mai shyu siteul :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idu lui smiley smiley_smiley82@ymial.com,ale lui miley destinyvelvetyelephant, miley_bulldog, hannah1788@ymail.com,hanahannah@rocketmail.com

| AlexutzZza a răspuns:

Daca vrei emoticon-uri da add la id : aly_alexandra2002 si iti dau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
e un program suuuuuuper:O
e cel mai tare:X
da l`am luat cu bani... da e mortal O MERITAT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar tu imi poti spune?

| Mell_7453 a răspuns:

C:\Users\FREE\Pictures\sgcd\emoticons.gif happy