| jouly a întrebat:

Stiti filme gen titanic jurnalul scrisori catre julieta hachiko? big grin dati-mi si mie cateva funda

Răspuns Câştigător
| anonima9876 a răspuns:

Filmul care ma impresinat si imi face placere sal revad de fiecare data e "Tres metros sobre el cielo" e un film italian da eu am vazut varianta spaniola pentru ca este mult mai buna.In romana ar fi "Trei metri desupra cerului " cu Mario Casas y María Valverde dar ti-am zis varianta spaniola e cea mai bunawinking.E un film despre o poveste de dragoste dar si cu moarte cu un final...te las pe tine sa descoperiwinking.Si ar mai fi unul da cred ca l-ai vazut deja "Step up 2 the strets"

1 răspuns:
| Hebi a răspuns:

Water for elephants, waiting for forever