| Sarraa97 a întrebat:

Stiti licee din Mures cu profile care NU se pune mult baza pe matematica?big grin

5 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Incearca filologie nici stiinte sociale nu se axeaza prea mult pe mate faci ore dar nu e baza

| Sarraa97 explică (pentru OhGodWhy):

Comertul sau Economia se bazeaza mult pe matematica?

| s3byk91 a răspuns:

Gheorghe Sincai profilul filologie...are maxim o ora pe saptamana sau deloc...nu stiu sigur, bafta

| Sarraa97 explică (pentru s3byk91):

Alt liceu in afara de Sincai?laughing

| s3byk91 a răspuns (pentru Sarraa97):

Mai este si chimie...proiectant imagine cv de genul. economia se bazeaza mult pe matematica. la chimie gasesti si protectia mediului big grin

Sau la sanitar se bazeaza mai mult pe fizica si biologie