| Iama a întrebat:

Stiti macar o melodie din acest filmulet? http://www.youtube.com/watch?v=b5Wpt3qT56Q&feature=relat ed...dau funsitza pentru cele mai multe

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Tracklist : Bitza - Scrisoarea unui soldat Ombladon - La **** Bitza feat. Grasu XXL - Pofta de viata ( ne schimbam de maine ) Bitza - Nu te opri Parazitii - Rau sau bun Bitza - Memento Mori Parazitii - Caz Penal Bitza - Timpul curge in pahare Ombladon - Trei Agenti Bug Mafia - La vorbitor Cumicu - Indiferent Ombladon - Ultimul Tren Spike - Scandal
scria la description ma...