| Ciprian a întrebat:

Stiti niste programe amuzante, care sa te faca sa razi? De exemplu era un program unde apasa-i pe niste butoane si se auzea cum ragaie cineva. Funda pentru cele mai bune.

1 răspuns:
| IngerashDragalash_2233 a răspuns:

Pey iti recomand sa incerci www.clopotel.ro.Acolo exista o gramada de bancuri cu bula, Alinutza etc.De asemenea pe www.ejocurigratis.ro exista videouri la bancuri cu Bula, Alinutza.etc;):*;)A si apropo dk sti despre serialul Naruto Shippuden dai la Shikamaru vs Hidan full Fight. O sa vz ca Hidan te omoara de ras.La cum vb=)))))))))))))))));):):)Sper ca iti st de folos