| Catalion a întrebat:

Stiti si voi un blog unde se pot inscrie doar cei din Calarasi? Sa fie un fel de comunitate de blogger din Calarasi.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil ca exista asa ceva, chiar nu stiu, dar, esti sigur ca asta vrei?
Ma gandesc la faptul ca te ingradesti singur intr-o comunitate foarte restransa.
Chiar crezi ca doare cumva daca deschizi ochii si mintea dincolo de periferia unui oras? Exista milioane de bloguri de pe care poti afla si invata milioane de lucruri. De ce vrei sa te plafonezi? Sa te limitezi atat de strict intr-un gineceu artificial?
Deschide-ti larg ochii si urechile si nu lasa nimic interesant sa treaca pe langa tine, din simplul motiv ca nu face parte din "lumea ta ingusta".

| Catalion explică:

@ardnaxur1961 eu sunt inscris pe multe comunitati, dar nu dintr-un oras anume si vreau si ceva nou.